Меню Закрыть

Відкрита художня школа для дітей Мама, намалюй

Відкрита художня школа для дітей Мама, намалюй

Відкрита школа «Мама, намалюй» – це можливість познайомитись з основними напрямками живопису, а також графікою, ілюстрацією та скетчингом маркерами. Займаючись у нашій школі, ви зможете створити кілька десятків повноцінних робіт та освоїти базові художні навички та техніки: від простого олівця до акварелі та масляних фарб.

Щотижня ми проводимо майстер-класи у прямому ефірі, на яких ви можете ставити запитання викладачеві, спілкуватися з іншими учасниками та, звичайно, отримувати нові корисні знання!

Не лише майстер-класи

Відкрита школа Мама, намалюй це не тільки безкоштовні щотижневі майстер-класи. Або ви вже малюєте, але розумієте, що розвиток вимагає вивчення теорії: перспективи, світлотіні, пропорцій, теорії кольору та іншого академічного багажу. А, можливо, у вас є цей багаж, але ви хочете дізнатися про нові техніки, відточити майстерність або зустріти однодумців. Якими б не були ваші цілі, вітаємо, ви за адресою!

Ми створили безкоштовний курс, на якому не тільки навчимо вас працювати у різних техніках та жанрах, але й відповімо на питання, що часто виникають у новачків.

Наприклад, як натягнути папір на планшет чи полотно — на підрамник, як зібрати базовий набір акварельних фарб або спиртових маркерів, які розріджувачі використовуються в олійному живописі, що таке фарба з грануляцією та скільки пензлів потрібно художнику. Кожен блок складається з теоретичного уроку про художні матеріали та кілька практичних завдань.

Акварельний, пастельний, масляний та акриловий живопис, скетчинг, академічний малюнок та графіка — вибирайте те, що вам до душі і приступайте до занять відразу після реєстрації!

5/5 - (1 голос)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.